STUDIO

BIOGRAFIE, FOTOGALERIE A VYBAVENÍ


DIRTY SOUNDZ je v provozu od roku 2019. Během roku 2021 začalo studio spolupracovat i se SOUNDLAB STUDIO v oblasti postprodukční a sound designové.

Studio DIRTY SOUNDZ se zaměřuje převážně na recording, mix & mastering hudebních projektů, skladeb a případně i voiceoverů.

Studio spolupracuje s velkou škálou interpretů různých žánrů od rapu, popu až po rnb nebo rock . Stálými návštěvníky studia jsou například: Annholy, White Russian, Noel, MSSW, Itsbadface, Jay, Mary, Nerva, Genius atp. 


B-FREE (majitel) pracuje se zvukem od roku 2017 a nepřetržitě od roku 2019. Jeho první oficiální práce do portfólia byla v roce 2018 například spolupráce s Footshopem, kterému nahrál (telefonní) uvítací a asistenční menu v několika jazycích. Měl na starost muziku do několika známých i méně známých trip vlogů různých Youtuberů, nebo například spolupracoval na audio knihách (pro Albi - v SoundLabu). Od Dubna 2021 je také zvukovým inženýrem pro SoundLab Studio, kde se zaměřuje převážně na postprodukci a sound design.

,,Podle mého názoru si každý umělec, interpret nebo klient zaslouží individuální přístup. Zvuk a zpracování nemá v dnešní době žádné hranice, proto jsem rád, že mohu experimentovat se zvukem a zpracováním nahrávky. Pokud je však třeba dodržet normy, rozhodně svou úlohu splním.

Prioritou je všem nabídnout kvalitní nahrávku, za co možnou nejnižší cenu.... Propaguji, aby nahrávka byla dle projektu individuální. Kvalitní zvuk je ten, který je uším věrohodný´´

IG: @djbfree7

FB: djbfreemusic


FOTOGALERIE

Jak to u nás vypadá?


Vybavení

Hardware & Software


DBX 676 - lampový předzesilovač s ekvalizérem a dynamickou sekcí. Používáme jej ke kvalitnímu zvukovému náběru.

RHCUSTOM - Custom kondenzátorový studiový mikrofon, který ocení kvalitní pre-amp a tím zvedne své hodnoty pro každé mluvené slovo, vokály nebo hudební nástroje. S naším lampovým předzesilovačem tvoří skvělou dvojku, která dovede zvuk k maximální kvalitě těch nejvyšších profesionálních standardů. Používáme jej pro snímání vokálů, nástrojů, mluveného slova apod.

Lewitt 240 Pro - Kondenzátorový studiový mikrofon, určený převážně pro snímání hlasu. Používáme jej převážně na mluvené slovo a nebo pro nahrávání dynamičtějších přednesů.

PreSonus STUDIO 26c - Zvuková karta, která zajistí kvalitní vzorkování a přenos signálu ve výborné kvalitě.

ADAM AUDIO TV8 - Aktivní studiové monitory s A-frekvenční odezvou pro kvalitní zpracování všech projektů.

PreSonus Eris E8 - Aktivní studiové monitory, které pro nás mají hodnotu reproduktorů vyšších cenových relací. Zpracování profesionální nahrávky je pro nás díky těmto studiovým monitorům zaručené.

AKG K92 - Studiová sluchátka pro každodenní studiovou práci, monitoring a dlouhé nahrávací sessions.

SL HD 662 - Studiová uzavřená sluchátka, která za svou cenu poskytují velice kvalitní zvuk při tvoření studiové nahrávky.