CO VŠE MÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

Pokud hledáte levné studio s bohatými zkušenostmi, tak rozhodně nejste na špatné adrese. Nabízíme postprodukční, produkční a režisérské schopnosti. Naši klienti často říkají, že se tu cítí jako ''v pohodlí domova''. Jsme v klidné lokalitě v Praze Běchovicích. Uvnitř jsme na profesionální práci a pohodlí vybaveni :)

Zaměřujeme se převážně na nahrávání vokálů, rapu, mluveného slova a voiceoverů.


BIOGRAFIE


Dirty SoundZ


,,Podle mého názoru si každý umělec, interpret nebo klient zaslouží individuální přístup. Zvuk a zpracování nemá v dnešní době žádné hranice, proto jsem rád, že mohu experimentovat se zvukem a zpracováním nahrávky. Pokud je však třeba dodržet normy, rozhodně svou úlohu splním. 

Prioritou je všem nabídnout kvalitní nahrávku, za co možnou nejnižší cenu.... Propaguji, aby nahrávka byla dle projektu individuální. Kvalitní zvuk je ten, který je uším věrohodný´´

IG: @djbfree7

FB: djbfreemusic


B-FREE pracuje se zvukem od roku 2017 a aktivně od roku 2019. Vždy dával přednost uším a praxi před běžnou školní teorií, kvůli nalezení vlastního zvuku. Jeho první oficiální práce do portfólia  byla například spolupráce s Footshopem, kterému nahrál (telefonní) uvítací a asistenční menu v několika jazycích. Měl na starost muziku do několika známých i méně známých trip vlogů různých Youtuberů, nebo například spolupracoval na audio knihách (pro rok 2021). Od Dubna 2021 je také zvukovým inženýrem pro SoundLab Studio, kde se zaměřuje převážně na edit a postprodukci broadcastů a audio tvorby.

Dirty SoundZ bylo spuštěno (po požáru bývalého studia B-3 production) na jaře roku 2019 jako malá soukromá značka. Od Srpna 2020 je v provozu NAPLNO. Od dubna 2021 spadá také pod SOUNDLAB STUDIO.