BIOGRAFIE


Dirty SoundZ


,,Podle mého názoru si každý umělec, interpret zaslouží individuální přístup. Zvuk a zpracování nemá v dnešní době žádné hranice, proto jsem rád, že mohu experimentovat se zvukem a zpracováním nahrávky. Snažím se všem nabídnout kvalitní nahrávku za co možná nejnižší cenu.... Propaguji, aby nahrávka byla dle projektu individuální. Kvalitní zvuk je ten, který je vibu uším věrohodný´´


IG: @djbfree7

FB: djbfreemusic


B-FREE pracuje se zvukem od roku 2017 a aktivně od roku 2019. Vždy dával přednost uším a praxi před běžnou teorií kvůli nalezení vlastního zvuku. Jeho první oficiální práce do portfólia, byla například spolupráce s Footshopem, kterému nahrál (telefonní) uvítací a asistenční menu v několika jazycích. Měl na starost muziku do několika známých i méně známých trip vlogů různých Youtuberů. Spolupracoval na audio knize (pro rok 2021) od začínající české autorky TKm. Krom jiného spolupracoval na sólové skladbě se známým producentem Madskillem a zpěvačkou Annette Pfab. Pravidelně nahrává a zvukově produkuje interpety jako: Noel, Annholy, MSSW, JD, kapelu Nerva a další. Mezi nahodilé zákazníky můžeme zařadit více známa jména jako: Igor (Hypno808) nebo Barbora Balašová.

Dirty SoundZ bylo spuštěno na jaře roku 2019 jako malá soukromá značka. Od Srpna 2020 je Dirty SoundZ v provozu oficiálně pro veřejnost.

DS je udržována jako menší přátelská společnost, která se snaží z každého jedince ''vyždímat'' maximum a udělat nejlepší možný projekt. DS se zaměřuje především pro nahrávací a hudebně produkční činnost.

Na poptávku nabízí i jiné služby a to v plné míře (více ceník).